STRONA GŁÓWNA    FERIE ZIMOWE | ATRAKCJE TURYSTYCZNE | AUTOKARY TURYSTYCZNE

  POLECAMY
Praktyczny przewodnik
Praktyczny przewodnik turystyczny po Polsce i Europie

Kolonie dla dzieci
Kolonie letnie dla dzieci. Ciekawe oferty na wakacje.

Zimowiska, ferie, narty
Zimowiska dla dzieci i młodzieży, ferie zimowe, narty

Noclegi w górach
Oferty noclegowe w Tatrach, Bieszczadach i Beskidach.

Agroturystyka
Agroturystyka, noclegi, kwatery gospodarstwa agroturystyczne.


Spływy kajakowe Wkrą
PRZEWODNICY, PILOCI, INSTRUKTORZY... | DODAJ DO BAZY >>
Nazwa: Woj.: Zdjęcie:
przewodnik miejski przewodnik terenowy przewodnik górski pilot wycieczek
instruktor narciarski instruktor żeglarski inny
Znajomość języków: angielski francuski niemiecki rosyjski włoski
inny

Wszystkich 85, aktualnie od 0 do 10
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>>

BOGUSŁAW PACIGA
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
przewodnik górski
pilot wycieczek
instruktor narciarski
34-700 RABKA-ZDRÓJ ORKANA 49
tel. 18/2670210 602443508
info@bit-bort.com.pl
Znajomość języków: niemiecki, rosyjski,
OFERUJEMY: Przewodnictwo miejskie: / oprowadzanie po muzeach, zabytkach, ciekawych miejscach/; Przewodnictwo górskie: / wycieczki piesze w góry: Beskidy, Gorce, Pieniny, Tatry, Bieszczady - lato i zima /; Przewodnictwo terenowe: / prowadzenie wycieczek do najciekawszych miejsc województwa Małopolskiego /; Pilotaż wycieczek autokarowych: / zwiedzanie ciekawych miejsc w Polsce i Europie /; Zapraszamy osoby indywidualne i grupy zorganizowanie dzieci, młodzieży, szkolnej, zakłady pracy, stowarzyszenia itp. przebywające na terenie Ziemi Sądeckiej. Razem zaplanujemy i ułożymy ciekawy program turystyczny, kulturalny i edukacyjny dla grupy. Oferujemy również usługi kompleksowe / autokar + przewodnictwo + bilety wstępów /. Wystawiamy faktury vat. BOGUSŁAW PACIGA Przewodnik Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego; Instruktor Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego; Ratownik Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego; Odznaczony Honorową Odznaką za Zasługi dla Turystyki przez Departament Turystyki; Wyróżniony za wkład w rozwój turystyki przez Marszałka Województwa Małopolskiego; Wyróżniony za pracę na rzecz rozwoju Rabki-Zdroju przez Burmistrza Miasta; Koncesja Marszałka Województwa Małopolskiego na organizację imprez turystycznych na terenie Polski i Europy


Aleksandra Oźmina
przewodnik miejski
instruktor narciarski
60-128 Poznań Ściegiennego 51B
tel. 693 320 130
cityguide.poznan@gmail.com
Znajomość języków: angielski, niemiecki,
Jestem rodowitą poznanianką, a jako przewodnik działam od 2011 roku. Oprowadzam wszelkie grupy, ale moja specjalizacja to grupy niemieckie. Zapraszam na wycieczki po Poznaniu, Kórniku, Rogalinie, Gnieźnie.


Pogoda Iga
pilot wycieczek
instruktor narciarski
30-653 Kraków Włoska
tel. 517218489
igapogoda@wp.pl
Znajomość języków: angielski,
oraz trener fitness spinning i personalny


Skraburski Ryszard
przewodnik miejski
przewodnik górski
pilot wycieczek
instruktor narciarski
58-540 Karpacz Karkonosze
tel. 663-174-265
przewodnikvvv@wp.pl
Znajomość języków: niemiecki,
Sudecki przewodnik górski, licencjonowany przewodnik po Pradze, pilot wycieczek, instruktor narciarski. Drezno, Praga, Skalne Miasto, Szwajcaria Saksońska itd. Jako przewodnik turystyczny oprowadzam po najciekawszych miejscach w Sudetach, Czechach i Niemczech. Wycieczki i instruktaż narciarski prowadzę w sposób otwarty z doświadczeniem i dużym poczuciem humoru. Kontakt: 663-174-265 przewodnikvvv@wp.pl http://www.przewodnictwoturystyczne.pl/


Katarzyna Grabowska
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
pilot wycieczek
instruktor narciarski
10-185 Berlin Berlin Mitte
tel. 606426430 0048606426430
biuro@przewodnikpoberlinie.strefa.pl
Znajomość języków: niemiecki,
Zapraszam do Berlina i Poczdamu! Oprowadzamy turystów po tym mieście pełnym kontrastów i trudnej historii. Szukasz nie tylko przewodnika? Szukasz noclegów, miejsc gdzie mógłbyś skosztować niemieckiej kuchni? Chcesz abyśmy zajęli się wszelkimi rezerwacjami do muzeów, do Bundestagu, na wieżę TV -tylko u nas 9 Euro! na rejsy statkiem po Szprewie- 10 Euro! dwugodzinny rejs! rezerwacje na Imprezy integracyjne w restauracji niemieckiej w centrum Berlina z przygrywającą kapelą? koszt imprezy 17 Euro/ osobę! Oferta dla grupy autokarowej.


Małgorzata Przybylska
przewodnik miejski
pilot wycieczek
instruktor narciarski
02-011 Warszawa Aleje Jerozolimskie
tel. +48 500 891 193
przybylska.przewodnik@gmail.com
Znajomość języków: angielski,
Prowadzę działalność usługową - jestem licencjonowanym pilotem wycieczek, przewodnikiem warszawskim oraz instruktorem narciarstwa. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, Akademii Obrony Narodowej oraz studiów zagranicznych w Turcji – Adnan Menderes Üniversitesi. Współpracuję z największymi firmami w Polsce i nie tylko. Byłam organizatorem EURO 2012 oraz Mistrzostw Świata 2014 w Piłce Nożnej w Brazylii. Obecnie organizuję wycieczki tematyczne po Warszawie dla osób w każdym wieku, zarazem świadczę usługi jako pilot wycieczek, zwiedzając tym samym Polskę i świat.


Helena Gąsienica-Roj
przewodnik terenowy
przewodnik górski
pilot wycieczek
instruktor narciarski
34-500 Zakopane Ul. Droga do Rojów 11c
tel. +48604771109
helenaroj@gazeta.pl
Znajomość języków: angielski, francuski, hiszpański
Przewodnik Tatrzański, Przewodnik Międzynarodowy UIMLA


Andrzej Śliwiński
przewodnik górski
pilot wycieczek
instruktor narciarski
34-520 Poronin Jesionkówka
tel. +48508845283 +48508845283
a.sliwinski@op.pl
Znajomość języków: angielski,
Jestem przewodnikiem górskim tatrzańskim, należę również do UIMLA, stowarzyszenia zrzeszającego międzynarodowych przewodników górskich. Prowadzę trekkingi w górach Słowacji, Słowenii, Rumunii, Alpach a także oczywiście w Tatrach Polskich. Pracuję również jako pilot wycieczek. Zimę spędzam na stoku ucząc jazdy na nartach. Zapraszam do skorzystania z moich usług branży turystycznej. Prowadzę na wycieczki górskie zarówno osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane, podobnie jest z nauką jazdy na nartach. Zawsze dopasowuję program wycieczki czy nauki jazdy na nartach do indywidualnych potrzeb klienta.


Grelak Andrzej
przewodnik miejski
pilot wycieczek
instruktor narciarski
03-226 Warszawa Toruńska 82/122
tel. 501188673
partner_2013@wp.pl
Znajomość języków: angielski, niemiecki,
Jestem wieloletnim pilotem/przewodnikiem wycieczek krajowych i zagranicznych. Dysponuję wieloma autorskimi programami tras turystycznych w całej Europie. Obsługuję wycieczki autokarowe i samolotowe w wielu kierunkach oraz rezydentury. Bardzo dobrze znam stolice i atrakcje europejskie oraz kurorty basenu Morza Śródziemnego i Czerwonego. Ponadto w okresie zimowym obsługuję grupy narciarskie z nauką jazdy na nartach w znanych ośrodkach alpejskich Austrii, Włoch i Francji. Moją dewizą jest dbanie o zadowolenie klienta przy ścisłej współpracy z dostawcami usług (hotele, kierowcy, kadra) oraz lojalna postawa wobec organizatora z zabezpieczeniem jego interesów.


Pinkowska Monika
pilot wycieczek
instruktor narciarski
89-340 Białośliwie Pobórka Wielka 22
tel. 604-787-605
m.pinkowska46@gmail.com
Znajomość języków: angielski, niemiecki,
Pilot na wielu destynacjach takich jak: Egipt, Grecja, Maroko, Portugalia. Realizowałam nie tylko jednodniowe wycieczki fakultatywne, ale również 7-dniowe objazdy po Maroku. Prowadziłam także wyjazd incentive do Emiratów Arabskich. Praca jest moją pasją. Dzięki niej odkrywam nowe, ciekawe miejsca na świecie, poznaję wyjątkowych ludzi. Jestem osobą bardzo komunikatywną i profesjonalną, dlatego dzielenie się wiedzą i opowiadanie o wyjątkowych miejscach, krajach i kulturach przychodzi mi z łatwością. Każdy wyjazd jest dla mnie wyzwaniem. Interesuję się również sportem , dlatego powiązanie podróży z elementem rywalizacji sportowej jest dla mnie doskonałym połączeniem. Uwielbiam sporty zimowe, więc wyjazdy z grupami w góry są dla mnie ogromną przyjemnością.[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>>

KONTAKT Z NASZYM BIUREM
© 2002 - 2017 Projekt i Wykonanie: www.przewodnicy.pl